Zobacz!

Koncentratory Tlenu

 

Profesjonalne koncentratory medyczne , dobrana indywidualnie dawka tlenu oraz wszelkie akcesoria w zestawie gwarantują Pacjentowi najwyższy stopień bezpieczeństwa i efektu leczenia tlenem w domu

Nowe Materace

                                      w Hurtowych Cenach 

 

Profesjonalne materace medyczne w świetnych cenach . Duży wybór oraz profesjonalne doradztwo gwarantuje wygodę pacjenta oraz maksymalizację działania przeciwodleżynowego.

Wynajem 

 

Łóżka w pełni elektryczne , z wysięgnikiem oraz z bocznymi barierkami. Wszystkie łóżka są dezynfekowane wieloetapowo co daje gwarancję bezpiecznego użytkowania w swoim domu.

ŁÓŻKA   REHABILITACYJNE

MATERACE  MEDYCZNE

TLENOTERAPIA   DOMOWA

ZAOPATRZENIE ORTOPEDYCZNE

Wózki / kule / balkoniki

 

Proponujemy do sprzedaży i wynajmu pomoce ortopedyczne. W dobrych cenach najwyższej jakości wóżki, kule balkoniki. Polecamy wyroby renomowanych producentów.

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego

Strona w trakcie tworzenia

TLENOTERAPIA

DOMOWA

Promocja na wynajem Koncentratora Tlenu

 

tylko 119 zł / miesięcznie

TYLKO 119 zł / miesięcznie

TLEN TO LEK - NALEŻY GO ODPOWIEDNIO DAWKOWAĆ

 

Firma Pnomed jako jedna z nielicznych w Polsce prowadzi politykę pełnej opieki nad pacjentem. Tlen to lek można podać go za mało lub za dużo. W przypadku małej dawki tlenu oraz zbyt małego czasu przebywania "pod tlenem" najzwyczajniej w świecie nie będzie efektów tlenoterapii. W przypadku podania za dużej dawki tlenu można spodziewać się nieprzyjemnych konsekwencji takich jak bóle głowy, nerwowość, drętwienie kończyn a w niektórych chorobach na przekór zwiększenie duszności.

 

TLEN JEST DOBRY GDY JEST DOBRZE DOBRANA JEGO DAWKA !

 

Do tego aby dawka tlenu była dobrze dobrana jest potrzeby kontakt z pacjentem oraz przeprowadzenie badania pulsoksymetrem.  W tej samej chorobie u każdego Pacjenta mogą wystąpić różne potrzeby z zakresu tlenoterapii. Trzeba pamiętać również że choroby mają swoje okresy nasilenia wówczas wartości podawanego tlenu ulegają zmianie. To wszystko jest ustalane na naszej wizycie z Pacjentem oraz jego rodziną.

 

DAWKĘ TLENU DOBIERA RATOWNIK MEDYCZNY​​​​​​​

 

W naszej firmie dawkę tlenu dobiera doświadczony ratownik medyczny na codzień pracujący w pogotowiu ratunkowym. Dzięki temu Pacjent ma pewność fachowego doradztwa. Oprócz doboru dawki tlenu Pacjent ma możliwość konsultacji z Ratownikiem Medycznym 365 dni w roku od 7:00 do 20:00 .

 

Kontakt

tel: 500 503 002