Zobacz!

Koncentratory Tlenu

 

Profesjonalne koncentratory medyczne , dobrana indywidualnie dawka tlenu oraz wszelkie akcesoria w zestawie gwarantują Pacjentowi najwyższy stopień bezpieczeństwa i efektu leczenia tlenem w domu

Nowe Materace

                                      w Hurtowych Cenach 

 

Profesjonalne materace medyczne w świetnych cenach . Duży wybór oraz profesjonalne doradztwo gwarantuje wygodę pacjenta oraz maksymalizację działania przeciwodleżynowego.

Wynajem 

 

Łóżka w pełni elektryczne , z wysięgnikiem oraz z bocznymi barierkami. Wszystkie łóżka są dezynfekowane wieloetapowo co daje gwarancję bezpiecznego użytkowania w swoim domu.

ŁÓŻKA   REHABILITACYJNE

MATERACE  MEDYCZNE

TLENOTERAPIA   DOMOWA

ZAOPATRZENIE ORTOPEDYCZNE

Wózki / kule / balkoniki

 

Proponujemy do sprzedaży i wynajmu pomoce ortopedyczne. W dobrych cenach najwyższej jakości wóżki, kule balkoniki. Polecamy wyroby renomowanych producentów.

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego

Strona w trakcie tworzenia

ŁÓŻKA

REHABILITACYJNE

Promocja tylko 129 zł /

miesięcznie

Ogólne informacje

Łóżka rehabilitacyjne zwane również łóżkami medycznymi  są podstawowym sprzętem medycznym który powinien posiadać pacjent przewlekle leżący. Dzięki swojej budowie pozwala na zwiększenie komfortu prowadzenia toalety pacjenta zwiększa jego bezpieczeństwo a materace  zmniejszają ryzyko wystąpienia odleżyn.

 

Łóżka są elektryczne

Łóżka są napędzane elektrycznie w związku z tym regulowane jest położenie pacjenta oraz wysokość samego łóżka i nie wymaga to użycia siły przez opiekuna. Łóżka mają podnoszone leże , unoszenie nóg oraz pionizację . Posiadają kółka więc można łóżkiem swobodnie manewrować po pokoju.

 

Przygotowanie miejsca pod łóżko

Przed naszym przyjazdem prosimy o przygotowanie miejsca pod łóżko. Wymiary to ok 2,20 metra długości oraz 1 metr szerokości. Prosimy pamiętać że obsługa pacjenta wymaga jeszcze minimum 1 metra wolnej przestrzeni.

 

Akcesoria do Łóżka Rehabilitacyjnego

Łóżko składa się z łoża - jest to część stała , z materaca, obleczki nieprzemakalnej, z materaca przeciwodleżynowego pompowanego powietrzem , prześcieradła oraz maty nieprzemakalnej.

 

 

Do łóżka należy dobrać materac

Można go nabyć w naszej firmie . Dopasujemy materac indywidualnie do Pacjenta. Posiadamy szeroki wybór zarówno materacy pasywnych jak i aktywnych. Wszystkie materace są certyfikowane ale przedewszystkim dobrze przetestowane przez naszą firmę. Znajdują się one w wielu ośrodkach medycznych. Posiadają najlepsze opinie personelu medycznego.

 

 

Wynajem łóżka rehabilitacyjnego

Wynajem w firmie Pnomed daje Pacjentowi gwarancję bezpieczeństwa oraz fachowego doradztwa.

 

tagi

Wypożyczalnia sprzętu medycznego, łóżka rehabilitacyjne, łóżka medyczne, sprzedaż łóżek rehabilitacyjnych

Kontakt

tel: 500 503 002