Chcesz zamówić sprzęt?

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin velit libero, pretium sed turpis dictum, mattis imperdiet magna.

Centrum Wynajmu i Sprzedaży         Sprzętu Medycznego 

 

Rodzinna firma 

Skontaktuj się z nami!

O nas , a w zasadzie o Mnie 

Zobacz!

Koncentratory Tlenu

 

Profesjonalne koncentratory medyczne , dobrana indywidualnie dawka tlenu oraz wszelkie akcesoria w zestawie gwarantują Pacjentowi najwyższy stopień bezpieczeństwa i efektu leczenia tlenem w domu

Nowe Materace

                                      w Hurtowych Cenach 

 

Profesjonalne materace medyczne w świetnych cenach . Duży wybór oraz profesjonalne doradztwo gwarantuje wygodę pacjenta oraz maksymalizację działania przeciwodleżynowego.

Wynajem 

 

Łóżka w pełni elektryczne , z wysięgnikiem oraz z bocznymi barierkami. Wszystkie łóżka są dezynfekowane wieloetapowo co daje gwarancję bezpiecznego użytkowania w swoim domu.

ŁÓŻKA   REHABILITACYJNE

MATERACE  MEDYCZNE

TLENOTERAPIA   DOMOWA

ZAOPATRZENIE ORTOPEDYCZNE

Wózki / kule / balkoniki

 

Proponujemy do sprzedaży i wynajmu pomoce ortopedyczne. W dobrych cenach najwyższej jakości wóżki, kule balkoniki. Polecamy wyroby renomowanych producentów.

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego

Strona w trakcie tworzenia

Centrum wynajmu i sprzedaży

sprzętu medycznego

Witam Państwa,

 

nazywam się Paweł Biskup i jestem właścicielem firmy Pnomed. Firma działa na rynku medycznym od 2012 roku. Sukcesywne inwestycje oraz poprawne rozpoznanie potrzeb Pacjentów pozwoliło znacznie rozwinąć firmę , która aktualnie posiada bardzo dużą ilość sprzętu medycznego na wynajem oraz sprzedaż. Dzięki temu że jestem fizjoterapeutą oraz czynnym Ratownikiem Medycznym posiadam pełną wiedzę na temat potrzeb Pacjentów, a w połączeniu z bardzo dobrą ofertą cenową jestem w stanie zaproponować rozwiązania które są dostępne dla każdego. Doradztwo medyczne to również istotna rzecz którą doceniają Pacjenci oraz ich rodziny. Sam sprzęt medyczny który w przypadku firm prowadzonych przez osoby nie medyczne często jest dobierany na zasadzie najwyższego zarobku. Moi Pacjenci doceniają przedewszytkim szczerość intencji a sprzęt dobieram indywidualnie tylko w zakresie który Pacjent potrzebuje. Bardzo ważną rzeczą w mojej firmie jest dezynfekcja sprzętu. Odbywa się ona wieloetapowo i stosowane w niej są profesjonalne środki odkażające, lampy medyczne bakteriobójcze, oraz gorąca para wodna. Czy ktoś inny tak odkaża sprzęt.... wątpię. 

Najlepszą reklamą jest dla mojej firmy opinia pacjentów i ich opiekunów. Staram się o najwyższe noty w tym zakresie.

 

Kontakt

tel: 500 503 002